Projektowanie graficzne

 • Logotypy

  Dobrze wykonane logo powinno kojarzyć się z profesjonalizmem Państwa firmy. Powinno być czytelne, łatwo zapamiętywalne i dobrze kojarzące się z Państwa firmą. To są powody dla których do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Takie logotypy od podstaw projektowane są z myślą o ich późniejszym wykorzystywaniu. Dlatego też od samego początku brane są pod uwagę możliwości produkcyjne różnych technologii, dzięki czemu będą Państwo mogli wykorzystać swoje logo w każdej dziedzinie poligrafii, druku wielkoformatowym o nieograniczonych rozmiarach, jako reklama na Państwa samochodzie, czy na gadżetach reklamowych.
 • Odświeżanie Logotypów

  Firmy z wieloletnim stażem na rynku oferują duże doświadczenie, a co za tym idzie jakość i profesjonalizm oferowany klientom. Niestety logo wykonane kiedyś może nie być ciekawe dla potencjalnego nowego klienta. Z tego powodu oferujemy możliwość odświeżenia Państwa logotypu i wprowadzenie go w nowoczesne standardy. Dzięki takiemu zabiegowi Państwa stali klienci bez problemu skojarzą z logiem Państwa firmę, a także nie będzie ono zniechęcać nowych klientów. Oferta odświeżenia logo może dotyczyć także klientów, którzy już posiadają swoje logo i nie chcą nic zmieniać, ale nie posiadają go w wersji elektronicznej. Bez problemu możemy stworzyć takie logo na podstawie zdjęć, skanów itp.
 • Księgi Znaków

  Księga znaku jest to szczegółowy opis budowy Państwa logo, a także spis jak i w jakich warunkach może być ono używane. Taka księga zawiera przykładowe realizacje oraz zasady używania logo w celu ujednolicenia wizerunku firmy.
 • Wektoryzacja Grafik

  Wektoryzacja jest to odtworzenie grafiki, zdjęcia lub rysunku w formie elektronicznej przy pomocy grafiki wektorowej (czyli zapisanej w formie wzorów matematycznych). Dzięki temu możemy stworzyć zdjęcie np. produktu możliwe do wykorzystania w dużych rozmiarach bez utraty jakości.
 • Projekty Ulotek, Wizytówek, Plakatów itp.

  Oprócz gotowych produktów oferujemy Państwu projekty graficzne. Nie każdy potrzebuje gotowego plakatu, ulotki, wizytówki, czy nawet szyldu, jednak z różnych przyczyn chcieliby Państwo posiadać profesjonalny projekt, prawidłowo przygotowany do realizacji - to właśnie dla Państwa jest ta oferta! Jeżeli mają Państwo dostęp do technologii umożliwiających wyprodukowanie produktu, ale nie posiadają Państwo projektu, to możemy Państwu pomóc. Nasz projekt zawsze będzie profesjonalnie przygotowany do realizacji w przewidzianej technologii wykonania.