Reklama zewnętrzna - Oklejanie witryn

 • Szyldy, Tablice i Witryny Reklamowe

  Tablice i szyldy reklamowe to jeden z najbardziej podstawowych nośników promujących przedsiębiorstwo. Cieszy się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na trwałość oraz uniwersalność. Nasze szyldy reklamowe wykonujemy najczęściej na podkładach PCV lub blaszanych, ale dopasowujemy się do każdego wymogu klienta. Jednakże nie tylko szyldy reklamowe można znaleźć w naszej ofercie - zajmujemy się także produkcją konstrukcji umożliwiających montaż banerów według Państwa uznania. Dodatkowo wykonujemy małe tabliczki (np. na drzwi), tablice informacyjne, ogłoszeniowe itp. Takie tablice reklamowe są rodzajem jasnej informacji dla klienta, która znacznie ułatwia mu dotarcie do odpowiedniej firmy bądź osoby. Oferowana przez nas reklama nadaje się zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Poza szyldami polecamy Państwu również oklejanie witryn lokalu. Często witryny sklepowe zajmują bardzo dużą powierzchnię, którą można wykorzystać jako nośnik reklamy. Oklejanie okien to ostatnio coraz częstszy sposób na promocję, ponieważ bardzo przykuwa wzrok przechodniów. Dodatkowo dzięki takim rozwiązaniom jak szyldy reklamowe czy oklejanie witryn można ujednolicić wizerunek firmy zachęcając potencjalnego klienta do odwiedzin, czy skorzystania z Państwa usług.
 • Banery

  Banery reklamowe to bardzo efektowna, a zarazem jedna z tańszych form reklamy. Dzięki temu jest najczęściej wybieranym nośnikiem reklamowym. Baner nadaje się zarówno do realizacji długo- jak i krótkoterminowych, ponieważ jest wykonany z trwałych materiałów przy stosunkowo niskiej cenie. Jest to reklama zewnętrzna, która jest w stanie dotrzeć do bardzo dużej ilości potencjalnych klientów. Ze względu na prosty montaż banerów można je spotkać zarówno na ścianach budynków, jak i ogrodzeniach, czy zawieszone w powietrzu. Nasze banery są produkowane na najlepszej jakości materiałach, a druk na nich jest mocno nasycony, ostry i wyraźny, a jednocześnie odporny na warunki atmosferyczne. Banery reklamowe są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym – są to najtańsze i najłatwiejsze do montażu i demontażu formy reklamy. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku oraz składania i przechowywania bez ryzyka uszkodzenia, a także ich uniwersalność, dzięki czemu mogą być zawieszone w dowolnym miejscu.
 • Litery ze Styroduru

  Najbardziej efektowną formą reklamy są naszym zdaniem bryły przestrzenne. Dzisiejsze technologie pozwalają na produkcję praktycznie każdego kształtu - nie tylko liter, dlatego można bez problemu odtworzyć w tej formie Państwa logotyp, tekst, kształt, postać itp. Dodatkowo każdy obiekt można wykończyć licem z PCV, co zwiększa elegancję i poprawia wygląd. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na wilgoć, Państwa reklama przestrzenna może zostać umieszczona zarówno wewnątrz Państwa biura, jak i na zewnątrz budynku.
 • Kasetony i Litery Świetlne

  Oprócz standardowych liter przestrzennych polecamy również reklamę podświetlaną. Taka forma jest bardzo łatwo rozpoznawalna i zwracająca uwagę bez względu na porę dnia. Dodatkowo przy zastosowaniu technologii LED reklama jest energooszczędna, zawsze równo podświetlona (co wpływa na estetykę i efekt końcowy), a także bardzo trwała i można powiedzieć, że przez długi czas bezobsługowa.
 • Rollupy, X-Banery, L-Banery

  Są to niezastąpione narzędzia do wspomagania różnego typu działań marketingowych prowadzonych przez Państwa firmę. Doskonale nadają się na promocje, pokazy czy targi. Dzięki prostemu systemowi obsługi z rollupem poradzi sobie nawet osoba, która robi to pierwszy raz. Lekka konstrukcja składana jest do wygodnego futerału co sprawia, że jest to nieodłączny element promocji w Państwa firmie.
 • Etykiety samoprzylepne

  Etykiety samoprzylepne służą bardzo często jako etykiety informacyjne na produkty. To jednak nie wszystko, ponieważ etykiety idealnie sprawdzają się między innymi jako reklama firmy, produktu czy nawet wydarzenia. Nie ma co ukrywać, że reklama jest dźwignią handlu, więc warto o niej pamiętać. Oferowane przez nas etykiety wykonane są na specjalnym materiale z zabezpieczonym klejem. Stawiamy na produkty wykonane z materiałów tylko najlepszej jakości tak, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.